ŁAPA TARG - PSIE TARGI W POZNANIU

ŁAPA TARG - PSIE TARGI W POZNANIU

W pierwszych dniach grudnia mieliśmy swój debiut w poznańskiej Concordii przy okazji targów psich akcesoriów. To było pierwsze takie spotkanie z Wami - twarzą w twarz, dlatego robiliśmy co w naszej mocy, aby zaprezentować się jak najlepiej. W przygotowaniach pomagali nam bliscy, za co baaaardzo dziękujemy. Tak na przykład, nasze przepiękne, drewniane stoisko i stand na akcesoria wykonał mistrz w swoim fachu, czyli tata. Przygotowaliśmy także malowane logo, ulotki, wlepki i kilka smaczków - naszych nowości. Zaprezentowaliśmy tam dwójniki do smyczy na spacery z dwoma pociechami, pokrowce na woreczki do kup, worki na smakołyki i coś specjalnego - przepiękny pokrowiec na kennel klatkę robiony na zamówienie. Dla odwiedzających nas psiaków czekały przekąski i dużo miłości!

Mogliście dotknąć i sprawdzić nasze produkty. Mieliście możliwość obejrzeć je z każdej strony, pobawić się klamrami i zadawać nam pytania. Mega dziękujemy za wszystkie rozmowy, za te miłe słowa, za wsparcie i możliwość przytulania takiej ilości. To naprawdę rewelacyjne uczucie słyszeć tyle pozytywnych komentarzy i widzieć Wasze szczere reakcje na widok tego, co tworzymy.

Mamy nadzieję na takie pozytywne spotkania z Wami przy okazji wielu innych psich wydarzeń, w których mamy plany wziąć udział. Gdybyście mieli jakieś pomysły, w którymś mieście szczególnie chcielibyście nas zobaczyć - koniecznie nas o tym poinformujcie. W końcu robimy to dla Was :)

Poniżej krótka fotorelacja z grudniowego Łapa Targ w Poznaniu.

All comments

Leave a Reply