JAK POWSTAŁ DOBRY PIES

Dobry Pies to marka powstała z dwóch powodów - z miłości do psów oraz z pasji tworzenia.

Po pierwsze to psy, które towarzyszyły nam od dziecka i nie wyobrażamy sobie życia bez nich. Bez merdających ogonów, mokrych nosów, bez “zostaw” i “dobry pies”. Dobry Pies to nie tylko marka akcesoriów to coś, w co wierzymy. Po drugie to sztuka, która jest zajawką. Hobbystycznie używamy wielu narzędzi do tworzenia i uwielbiamy to robić. Akwarele, markery, kolaże, ilustracja i grafika. A jak będzie okazja to chętnie porzeźbimy :)

Nasze życie do góry nogami odwróciła zaadoptowana w 2017 r. amstaffka Joga. I to ona stała się inspiracją i motorem do działania. Łącząc nasze zainteresowania, umiejętności i doświadczenie stworzyliśmy wyjątkowe i trwałe akcesoria dla psów.

UZUPEŁNIAMY SIĘ

Joga to wierna towarzyszka i pomocnik, pani prezes. Paweł to ścisły i kreatywny umysł. Analizuje i oblicza, planuje, projektuje. Ogarnia codzienne kwestie, których zawsze jest około tysiąca. Zuzia projektuje, ogarnia marketing i kontaktuje się z elfami pomocnikami. Razem tworzymy zgrany team!

DLACZEGO MY

Każdy jest w czymś dobry i ma swoje zadania. Staramy się dopracować detale, aby spełnić Wasze i swoje oczekiwania. Tworzymy trwałe i piękne akcesoria w limitowanych nakładach, dzięki czemu zyskują na oryginalności. Ocieplamy wizerunki i urozmaicamy szarość towarzyszącą miejskim spacerom. Przekonajcie się sami!