1. O przyjęciu zamówienia jesteście Państwo informowani drogą mailową w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia, w którym wybraliście interesujący Was sposób dostawy. Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty. W przypadku zapłaty przelewem tradycyjnym istnieje możliwość przyspieszenia tego procesu poprzez wysłanie na e-mail: sklep@dladobregopsa.pl potwierdzenia zapłaty z banku (plik w formacie pdf), w tytule wpisując numer zamówienia.

2. W przypadku, gdy wybrali Państwo opcję przelewu tradycyjnego proszę o przelanie środków na poniższy numer konta bankowego:

97 1140 2004 0000 3702 7782 9263

Flow Studio, ul. Admiralska 57, Poznań

3. Przesyłki wysyłane są maksymalnie od 1 do 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. Dokładamy wszelkich starań, aby ten etap był jak najkrótszy. Zależy nam na Państwa satysfakcji, dlatego szyjemy i pakujemy tak szybko, jak jest to możliwe. 

4. O wysyłce zamówienia informujemy osobnym mailem. Czas, do momentu dostarczenia zamówienia w Państwa ręce, zależny jest od wybranego sposobu dostawy. Wynosi on od 3-7 dni roboczych.  

5. Ceny wysyłki są różne w zależności od przewoźnika. Paczkomaty InPost to koszt 10 zł, wysyłka Paczką Poleconą za pośrednictwem Poczty Polskiej kosztuje 13 zł.