Obroże

Obroże dla psa powinny być wygodne w użytkowaniu, zapewniać bezpieczeństwo i prezentować się świetnie. Wiecie co? Dobry Pies spełnia wszystkie te wymogi.

REGULOWANA OBROŻA DLA PSA Z METALOWĄ KLAMRĄ

Oferujemy ręcznie szyte, regulowane obroże dla psów marki Dobry Pies. Wykonane są z materiałów wysokiej jakości - mocnej taśmy, nadrukowanej taśmy poliestrowej oraz odlewanych metalowych elementów. Bardzo wytrzymałe, metalowe klamry zatrzaskowe gwarantują Tobie pewność zapięcia i bezpieczeństwo Twojego psa. Obroże dostępne są w trzech rozmiarach, każda dodatkowo regulowana.

Tworzone przez nas akcesoria są funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu zarówno dla psa, jak i właściciela. Sami projektujemy wzory, nakład każdej kolekcji jest limitowany, a charakterystyczna naszywka ‘DOBRY PIES’ towarzyszy każdej z obroży, dzięki czemu nasze akcesoria dla psów są wyjątkowe!

DLACZEGO METALOWA KLAMRA?

Metalowe klamry, choć cięższe od plastikowych, są nieporównywalnie bardziej wytrzymałe. Gwarantują solidne zapięcie bez ryzyka pękniecia zatrzasku. Daje to Tobie pewność, że Twój pies jest bezpieczny, a przecież to jest najważniejsze.

ORYGINALNE WZORY I MOTYWY

Projektujemy wzory, które znajdują się na oferowanych przez nas obrożach. Czerpiemy inspiracje z interesujących motywów i obserwujemy trendy. Dzięki takim akcesoriom z pewnością wyróżnicie swojego psa i stworzycie razem wyjątkowy duet.

Obroże dla psów marki Dobry Pies

Obroże

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Obroża COOKIE MONSTER

44,00 zł

Kolekcja COOKIE MONSTER to wdzięczny motyw babeczek, donutów i lodów na patyku w otoczeniu głębokiego różu. Dla prawdziwych łakomczuchów i najsłodszych psio-ludzkich duetów!

Obroża regulowana, dostępna w trzech rozmiarach.  Rozmiary S i M posiadają profilowane metalowe zapięcie, rozmiar L mega wytrzymałą klamrę zatrzaskową.

Regulowana obroża z kolekcji NO-SIGNAL
  • Wyprzedaż!

Obroża NO SIGNAL

35,00 zł

Zdarza się, że Wasz pies nie łapie z Wami kontaktu? NO-SIGNAL to kolekcja stworzona dla wszystkich dobrych psów lubiących się buntować!

Obroża regulowana, dostępna w trzech rozmiarach. Rozmiary S posiada plastikową klamrę zatrzaskową, rozmiar M profilowane metalowe zapięcie, a rozmiar L mega wytrzymałą, samoblokującą klamrę zatrzaskową.

Obroża FLORA

40,00 zł

Ta soczysta zieleń i roślinny wzór ożywią każdy miejski spacer i wyróżnią Was wśród innych psio-ludzkich duetów. Obroża regulowana, dostępna w trzech rozmiarach, posiada profilowaną klamrę zatrzaskową - metalową lub plastikową.

Obroża SPACE DOG

44,00 zł

Regulowana obroża z kolekcji SPACE DOG. Głębia wszechświata, planety, gwieździste niebo i… pies astronauta. Spokojnie - on wie co robi, to profesjonalista.

Obroża regulowana, dostepna w trzech rozmiarach. Rozmiary S posiada plastikowa klamrę, rozmiar M metalową, profilowaną klamrę zastrzaskową, a rozmiar L mega wytrzymałą klamrę survivalową! 

Obroża ŁOTR&MELON

44,00 zł

Kolekcja ŁOTR&MELON jest jak arbuzy - orzeźwiająca. Piękne błękitne odcienie i delikatny owocowy wzór. Ta regulowana obroża i przepinana smycz miejska nie pozostawią na sobie obojętnych spojrzeń przechodniów!

Obroża regulowana, dostępna w trzech rozmiarach. Każda posiada klamrę zatrzaskową i ocieplającą psie wizerunki naszywkę DOBRY PIES.

Obroża PIZZA

40,00 zł

Cieniowany nadruk w odcieniach czerwieni pięknie kontrastuje z czarną taśmą. Motyw pizzy, i to w trzech smakach, to propozycja dla prawdziwych miłośników włoskich placków.

Regulowana obroża dla psa dostępna w trzech rozmiarach. Posiada profilowaną klamrę zatrzaskową i charakterystyczną naszywkę DOBRY PIES.

Obroża KAKTUSOWO

44,00 zł

Kolekcja KAKTUSOWO to połączenie klasycznej czerni z nadrukowanym delikatnym białym kaktusowym motywem. Kto uważa, że czarny to najradośniejszy kolor ręka w górę! 

Obroża regulowana, dostępna w trzech rozmiarach. Posiada metalową profilowaną klamrę zatrzaskową. 

Obroża CORAL CITY

44,00 zł

Regulowana obroża w mega pozytywnym, kolorowym wzorze. Dostepna w trzech rozmiarach. Rozmiary S posiada plastikowa klamrę, rozmiary M i L metalową, profilowaną klamrę zastrzaskową.