Pokrowiec na klatkę

A gdyby tak klatka kennelowa mogła zamienić się w ciekawy element wystroju wnętrza, zachowując swoją funkcję i stając się przytulnym miejscem dla pupila? Borykając się z problemem nieestetycznie wyglądającej klatki w naszym mieszkaniu wpadliśmy na pomysł tworzenia na wymiar pokrowców nadających kennelom całkowicie nowego 'wizerunku'. Najwyższa jakość materiałów, funkcjonalność, bezpieczeństwo i meeega design - tak w skrócie o tym co robimy.

PRZESTRZEŃ DLA PSA

Klatka kennelowa przede wszystkim powinna być miejscem przyjaznym psu. Zacienionym, bezpiecznym, z możliwością obserwowania otoczenia. Dzięki naszemu pokrowcowi stworzysz dla swojego psa świetną bazę, w której będzie czuł się dobrze i pewnie. Przemyśleliśmy każdy detal tak, aby pokrowiec mógł starczyć na lata. Bazowym materiałem jest wodowoodporna kodura. Jest to tworzywo nie sprawiające żadnych problemów - łatwe w czyszczeniu, wytrzymałe i estetyczne. Wszystkie ozdobne elementy zamontowane są w taki sposób, aby psiak nie miał do nich dostępu. O tym dlaczego kennel klatka to dobra rzeczy przeczytać możecie na naszym blogu klikając w grafikę poniżej:

PRZESTRZEŃ DLA CZŁOWIEKA

Nie ma co ukrywać - klatka kennelowa mimo swoich zalet budzi kontrowersje i wygląda nieestetycznie. Chcąc zapewnić psu zacienione legowisko często narzuca się na nią koc, który zsuwa się i kończy pogryziony przez psiaka. Wiemy coś na ten temat :) Chcąc zaspokoić nasze zmysły estetyczne stworzyliśmy pokrowiec, dzięki któremu klatka nie straszy, a zachwyca i wzbudza zainteresowanie. Jest zarówno doskonałym legowiskiem i ciekawym elementem wystroju wnętrza, który może pełnić funkcję dodatkowego mebla. Zadbaliśmy o detale, dzięki którym całość prezentuje się przepięknie - kolorowe zamki, chorągiewki nad wejściem i ekoskóra na krawędziach. Dajemy Wam możliwość wyboru zarówno zameteriału na chorągiewki jak i koloru zamków, dzięki czemu możesz zindywidualizować swój pokrowiec.

Nasze pokrowce na klatki sprawdzą się doskonale również podczas wystaw i zawodów oraz na co dzień w wielu hodowlach. Na pokrowcu możemy umieścić Wasze logo lub imię psa, aby klatka pięknie prezentowała się podczas wydarzeń, w których wspólnie bierzecie udział.

Sprawdź poniżej w jak prosty sposób możesz odmienić swoje wnętrze i stworzyć dla swojego psa mega bazę! Nasze pokrowce szyte są na wymiar, więc dostosujemy wszystko do Twoich potrzeb. 

Pokrowiec na klatkę

Pokrowiec na klatkę kennelową

270,00 zł

Pokrowiec na klatkę kennelową Dobry Pies pozwoli Ci stworzyć komfortowe i bezpieczne miejsce dla Twojego psiaka oraz zmienić straszącą klatkę w piękny i budzący zainteresowanie element wystroju Twojego wnętrza. Szyte na zamówienie, pod indywidualne wymiary. Przemyślana w taki sposób, aby zapewnić Tobie łatwość użytkowania.