Szelki

Co powiecie na szelki zamiast obroży? Szelki guard to najbardziej uniwersalny model. Jego konstrukcja pozwala na regulowanie wielkości, dzięki czemu sprawdzi się dla psów w każdym wieku, a szelki starczą na lata. Ich budowa uniemożliwia wyswobodzenie się psu, co jest szczególnie istotne w przypadku psów lękliwych. Zapewniają one jednocześnie komfort dla psiaka i człowieka oraz większą kontrolę nad czworonogiem.

Szelki Dobry Pies wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów oraz metalowych elementów. Dla małych piesków proponujemy węższą taśmę (20 mm) oraz plastikową klamrę. Dla tych większych mamy metalowe klamry i szerszą taśmę. Dostępne są w czterech kolekcjach - SPACE DOG, FLORA, PIZZA oraz najnowsza CORAL CITY. Na specjalne zamówienie wykonamy dla Was szelki w każdym z innych wzorów. 

Szelki

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Szelki Guard SPACE DOG

80,00 zł

Szelki guard z kosmicznym motywem dla odlotowych psów! Głębia wszechświata, gwieździste niebo i pies astronauta - czego chcieć więcej? Wykonane z wytrzymałych taśm i solidnych zapieć. Każdej parze szelek towarzyszy nasza charakterystyczna naszywka DOBRY PIES.

Szelki Guard PIZZA

80,00 zł

Szelki guard z motywem dla czworonożnych degustatorów brzegów od pizzy. Kontrast między nadrukiem w odcieniach czerwieni a czarną taśmą nośną. Wykonane z wytrzymałych taśm i metalowych elementów. Każdej parze towarzyszy nasza charakterystyczna naszywka DOBRY PIES.

Szelki Guard FLORA

80,00 zł

Szelki guard to najpopularniejszy model. To funkcjonalne i bezpieczne rozwiązanie. Szelki Dobry Pies to gwarancja wygody i nieprzeciętnej stylówki. Soczysta zieleń i roślinny wzór kolekcji FLORA ożywią każdy miejski spacer i wyróżnią Was wśród innych psio-ludzkich duetów.

Szelki guard CORAL CITY

80,00 zł

Szelki guard z kolekcji CORAL CITY to połączenie najmodniejszych kolorów w sezonie lato/jesień 2019. Wykonane z wytrzymałych taśm i solidnych zapieć. Każdej parze szelek towarzyszy nasza charakterystyczna naszywka DOBRY PIES.