Szelki

A gdyby tak zastąpić klasyczną obrożę wygodnymi szelkami? Proponujemy najbardziej uniwersalny model dostępny na rynku, czyli guard. Jego konstrukcja pozwala na regulowanie wielkości, dzięki czemu doskonale sprawdzi się dla psa w każdym wieku, a szelki (również dzięki ponadprzeciętnej wytrzymałości) służyć będą przez długie lata. Specjalnie zaprojektowana budowa uniemożliwia wyswobodzenie się psu, co jest szczególnie istotne w przypadku psów lękliwych, dla których spacer jest przytłaczającym doświadczeniem. Szelki zapewniają zwierzakowi bezpieczeństwo oraz komfort, a Tobie — większą kontrolę nad czworonogiem, co jest bardzo potrzebne w procesie nauki chodzenia przy nodze. Sprawdź, dlaczego w poszukiwaniu wytrzymałych, solidnych szelek dla psa warto wybrać właśnie nasze produkty!

Szelki guardy dla psa w każdym rozmiarze

Szelki Dobry Pies wykonane zostały z wysokiej jakości taśmy poliestrowej oraz plastikowych lub metalowych elementów (w zależności od rozmiaru psa). Mocna, wytrzymała konstrukcja jest odporna na szarpnięcia, jak również inne czynniki towarzyszące spacerom — mróz, śnieg, wodę czy błoto. Nawet jeśli Twój czworonożny kumpel zdecyduje się na spontaniczną kąpiel w stawie, tarzanie w błocie lub skok w zaspę śnieżną, nic się nie stanie z elementami szelek, które stworzone zostały z myślą o radosnym szaleństwie każdego dobrego psa. Dla małych piesków proponujemy węższą taśmę (20 mm) oraz plastikową klamrę. Dla tych większych mamy metalowe klamry i szerszą taśmę, dzięki czemu wytrzymałość szelek na szarpnięcia jest wprost proporcjonalna do siły psa.

Designerskie szelki dla Twojego psa

Na spacerze najważniejsze jest bezpieczeństwo oraz komfort psa i jego człowieka. Skoro to z łatwością zapewnia przemyślana konstrukcja naszych szelek, warto pomyśleć także o tym, by spacerować w najlepszym stylu. W naszym sklepie znajdziesz szelki guardy w kilku designerskich wariantach: Space Dog, Pizza, Flora, Coraz City, Awokado, Dog on Mars, Ptasie Trele oraz Honey Moon. Na specjalne zamówienie wykonamy dla Ciebie szelki w każdym z innych wzorów. Zapraszamy na zakupy!

Szelki dla psa guard| dladobregopsa.pl

Szelki

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Szelki Guard SPACE DOG

80,00 zł

Szelki guard z kosmicznym motywem dla odlotowych psów! Głębia wszechświata, gwieździste niebo i pies astronauta - czego chcieć więcej? Wykonane z wytrzymałych taśm i solidnych zapięć. Każdej parze szelek towarzyszy nasza charakterystyczna naszywka DOBRY PIES.

Szelki Guard PIZZA

80,00 zł

Szelki guard z motywem dla czworonożnych degustatorów brzegów od pizzy. Kontrast między nadrukiem w odcieniach czerwieni a czarną taśmą nośną. Wykonane z wytrzymałych taśm i metalowych elementów. Każdej parze towarzyszy nasza charakterystyczna naszywka DOBRY PIES.

Szelki Guard FLORA

80,00 zł

Szelki guard to najpopularniejszy model. To funkcjonalne i bezpieczne rozwiązanie. Szelki Dobry Pies to gwarancja wygody i nieprzeciętnej stylówki. Soczysta zieleń i roślinny wzór kolekcji FLORA ożywią każdy miejski spacer i wyróżnią Was wśród innych psio-ludzkich duetów.

Szelki guard CORAL CITY

80,00 zł

Szelki guard z kolekcji CORAL CITY to połączenie najmodniejszych kolorów w sezonie lato/jesień 2019. Wykonane z wytrzymałych taśm i solidnych zapieć. Każdej parze szelek towarzyszy nasza charakterystyczna naszywka DOBRY PIES.

Szelki guard AWOKADO

80,00 zł

Szelki guard w kolorze soczystej zieleni w najlepszym z możliwych wzorów - AWOKADO! Kontrast pomiędzy nadrukiem a czarną taśmą sprawia, że nasza kolekcja wygląda pięknie na każdym umaszczeniu. Wykonane są z wytrzymałych taśm poliestrowych i trwałych elementów łączących. Każdej parze towarzyszy charakterystyczna naszywka DOBRY PIES.

Szelki guard DOG ON MARS

80,00 zł

Szelki guard z kolekcji DOG ON MARS to najbardziej funkcjonalny model szelek w piękny autorskim, kosmicznym wzorze. Każdej parze towarzyszy charakterystyczna naszywka DOBRY PIES.

Szelki guard PTASIE TRELE

85,00 zł

NOWOŚĆ 2021

Szelki guard to pewność komfortowych i bezpiecznych spacerów. Polecane dla psów w każdym wieku. Wybierz wygodę w najlepszym stylu!